מולטי פמילי בארה"ב

מולטי פמילי בארה"ב – השקעה עם הגדולים

אם אתם מתעניינים בהשקעות נדל"ן בארה"ב, כנראה כבר נתקלתם במושג "מולטי פמילי". במאמר זה נסביר על היתרונות בהשקעת מולטי פמילי ארצות הברית.

מה זה מולטי פמילי?

מולטי פמילי הינה צורת השקעה בה משקיע יחיד, חברה בע"מ, או קבוצה של אנשים רוכשים יחד בניין או מתחם דירות מתוך כוונה להשכיר אותם. את הבניין או המתחם מנהלים חברות ניהול השקעה והם אחראים למציאת דיירים, חתימת חוזים מולם, גבייה, טיפול במיסוי ותיקון תקלות. זוהי השקעה שמטרתה להניב למשקיע הכנסה על בסיס קבוע. צורת השקעה זו היא העדיפה על חברות ביטוח ובנקים בארה"ב בשל ביזור הסיכונים שהיא מציעה.

השקעה בטוחה = פיזור סיכונים

בכל השקעה יש דרגת סיכון מסויימת. מולטי פמילי בארה"ב היא צורת השקעה בטוחה המפזרת את הסיכונים בין כל המשקיעים באופן שווה. זאת מפני שבניגוד למשקיעי נדל"ן הקונים בית או דירה לבד, בהשקעת מולטי פמילי בארה"ב אף משקיע לא נחשב הבעלים הישיר של אף דירה בקומפלקס. 

כדי להסביר למה זה טוב, ננסה לדמיין קבוצה של שלושים משקיעים מתאגדים יחד כדי לקנות בניין עם שלושים דירות במסגרת השקעת מולטי פמילי בארה"ב, ונשווה מול שלושים משקיעים שקונים כל אחד בנפרד דירה בבניין בן שלושים דירות. במולטי פמילי בארה"ב יש בד"כ כ-90% תפוסה. זה אומר שכל שלושים המשקיעים יקבלו תשואה חודשית השווה לכ-90% מהסכום המקסימלי אותו הם יכולים להרוויח. זוהי לכל הדעות תשואה יפה, קבועה ובטוחה.

בואו נשווה את זה לשלושים הדיירים שכל אחד קונה בנפרד דירה בבניין להשקעה. בכל זמן נתון, יש בממוצע 3 אנשים שהדירה שלהם לא מאוכלסת. אלו 3 אנשים שהתשואה שלהם באותה שנה היא 0. בנוסף, גם אם אתם מברי המזל שהדירה שלהם כן מאוכלסת, אפילו חודש אחד של חוסר אכלוס מוריד את התשואה שלכם ל-92% אחוז מהמקסימום האפשרי. בהשקעה כזאת אמנם יש סיכוי שתהיו חלק מה-90% ברי המזל שיקבלו 100% מהרווח המקסימלי האפשרי, אבל אין לכם שליטה על כך. אם אתם חלק מה-10% חסרי המזל, הרווח שלכם הוא 0.  

העתיד בטוח עם safe future, מולטי פמילי בארה"ב

במקום להיות בעלי דירה ולהפסיד או להרוויח כתלות ביכולת שלכם למצוא דיירים, בוא תצטרפו להשקעת נדל"ן מולטי פמילי בטוחה ומשלמת. אצלנו ב-safe future אנו מאמינים בפרויקטים שלנו עד כדי כך שגם אנחנו מושקעים בכל פרויקט באופן אישי. כאשר אתם משקיעים דרך safe future אתם יודעים שהכסף שלכם יושקע בזהירות ובחכמה המקסימלים. אנו ב Safe future נותנים פתרונות מימון להשקעה בארצות הברית, וכמו כן שירות ליווי ללקיחת משכנתא בארצות הברית.

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?