קבלו הצעות להשקעה בזמן אמת

השקעות נדל"ן בארצות הברית

SAFE FUTURE

נוסדה על מנת להעמיד את כל הידע, הניסיון והקשרים שרכשנו
לטובת ישראלים המחפשים אפיק השקעה בארצות הברית רווחי ומשתלם. בתים למכירה בארצות הברית הם מה שחיפשתם!
פיתחנו מתודולוגיה לבחינת כדאיות העסקה, המבוססת על בחינת
מספר רב של פרמטרים מרמת המדינה והעיר ועד לרמת הרחוב והבית הספציפי. הנכסים שלנו מוצגים בבהירות ובשקיפות מלאה, כסיוע לקבלת החלטות זהירה, אחראית ומבוססת מידע אשר יוצרת ביטחון מלא בהשקעה ובונה את הצלחתנו. כולל מתן פתרונות מימון, לווי בלקיחת משכנתא בארצות הברית ועוד.
0
נכסים
0
שנות פעילות
0 $
מושקעים דרך SF
0
לקוחות

אצלנו בונים תיק השקעות מגוון

MFG

Multi Family Groups
רכישת זכויות בקבוצת מתחמי דיור (קומפלקסים) בארה"ב. שוק נכסי ה-Multi-Family נחשב לאטרקטיבי מאוד ומושך חברות גדולות כולל חברות כגון חברות ביטוח המגוונות את סל השקעות נדל"ן בארה"ב שלהם בנכסי נדל"ן מסוג זה. השוק חווה צמיחה חזקה הן בביקוש, בעליית מחירי השכירות ורמת ההשקעה בנכסים מסוג זה.

PMF

Private Owned Multi Family
רכישת מתחם דירות למשקיע פרטי בודד. המשקיע נהנה מגמישות פיננסית, רמת יציבות גבוהה יותר מבחינת המיסוי והתשואה לאורך זמן, השבחה ועליית ערך .

SFR

Single Family Rental
רכישת בתים צמודי קרקע על שמכם בטאבו אמריקאי מלא. אנחנו כאן בשביל להגשים יחד איתכם את החלום האמרקאי. ערך הבתים הממוצע למגורים בארה"ב נמצא במגמת עליה, במיוחד באזורים בהם אנו פועלים. הזדמנויות השקעה קיימות רק צריך לדעת כיצד והיכן למצוא אותן.

SFG

Single Family Groups
רכישת זכויות בקבוצת בתים צמודי קרקע. משקיעים אוהבים לפזר סיכונים ואנחנו כאן לעשות את זה עבורכם. רכישת זכויות בקבוצה תאפשר לכם להנות מתשואות ועליית ערך ממספר אזורים ושכונות שונות בארה"ב במקביל.

השקעות נדל"ן בארצות הברית – מה חשוב לדעת 

המשקיעים הישראלים למדו בשנים האחרונות להתנסות במגוון רחב מאוד של אפיקי השקעה רווחים הרבה יותר מאשר שוק הנדל"ן המקומי. ככל ואתם מוכנים לעשות צעדים מקצועיים נרחבים למדי ולהכניס לתמונה השקעות פיננסיות יוצאות דופן – יש לכם המון אפשרויות לרכישה של נכסים ברחבי ארה"ב.מולטי פמילי, דירות קרקע ועוד. וכן, כיום גם משקיעים עם סכומי השקעה מוגבלים מאוד יכולים למצוא לעצמם נכסים ביבשת הגדולה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבנות לעצמכם תהליך עבודה מוסדר, הגיוני ורציף, בליווי מקצועי של אנשי תחום הנדל"ן. אצלנו ניתן גם לקבל עזרה ולווי בליקחת משכנתא בארצות הברית.

הדרך הבטוחה למצוא השקעה נדירה

תהליך העבודה לחיפוש השקעות נדל"ן בארה"ב מתבסס לרוב על שלוש נקודות מפתח אותן אתם רוצים להכיר:

  1. מיפוי ההשקעה – המיפוי הוא לא מיפוי של הנכס עצמו. אלא של סוג ההשקעה אותו אתם רוצים ליצור לעצמכם. ולכן חשוב להבין מה הם סכומי הכסף שאתם יכולים להשקיע, צפי התשואה המינימלי וההחזרים החודשיים להם אתם מצפים. נתונים אלו יאפשרו לכם לבנות תיק השקעות באופן כזה שאת התשואה אתם תראו בהתאם לתנאים שלכם, ועל בסיס כלל הציפיות מהנכס ומההשקעה.
  2. חיפוש נכס אולטימטיבי להשקעה – בשלב זה אתם יכולים לצאת לתהליך החיפוש של נכס מושלם. על פי רוב אנשי נדל"ן מנוסים יוכלו להציג לכם רק את הנכסים שעומדים בתנאים שלכם ובהחלט יכולים להיות רלוונטיים לרכישה. חיפוש מושלם הוא חיפוש ממוקד מטרה ויעיל. התפזרות יכולה לגרום לכם לאיבוד כיוון ולנטייה לבזבזנות יתר בהשקעות שלא יניבו את הרווחים הרצויים לכם. לפיכך המטרה שלכם היא ליצור עבודה ממוקדת מטרה ולהתאים אותה לאופי שלכם בתור משקיעים.
  3. רכישה על פי כל כללי החוק במדינה בה אתם רוצים לעבוד – חשוב מאוד לעבוד אל מול הרשויות בארה"ב באופן אמין ומיומן. כל טעות עלולה להוביל אתכם למסלול התנגשות עם הרשויות וזו היא כבר בעיה משפטית הרבה יותר גדולה.

תהליך רכישה מושכל – ישיג לכם תשואות מושלמת

אם אתם מאוד רוצים להשקיע בנכס מניב, ברורה לכם החשיבות של תהליך העבודה המאורגן והבטוח ביותר. השקעות בסכומי כספים גדולים תמיד מלוות בתחושה של סיכון וכל פעולה שאתם מבצעים משפיעה על העתיד הכלכלי שלכם. מסיבה זו, המשימה הכי חשובה שלכם היא למצוא את צוות ההשקעות המנוסה ביותר, עם ההיכרות העמוקה של שוק הנדל"ן האמריקאי והיכולת להתקשר עם בעלי נכסים מעבר לים – כדי להפוך את תהליך העבודה למוצלח.

השקעות נדל"ן בארה"ב – איך עושים את זה נכון

כל חיפוש קצר על השקעות נדל"ן בארה"ב יעלה לכם מידע על אלפי נכסים צמודי קרקע מרהיבים ביופים במחירים מצחיקים של 70K$. ישראלים רבים מתפתים לקנות את הבתים האלה רק כדי לגלות שאלה דירות יד שניה שאף משקיע מקומי לא הסכים לגעת בהם. ביטוח הדירה על בתים אלה גבוה במיוחד, קשה למצוא דיירים שירצו לאכלס אותם, התשתיות שלהם הרוסות או מתפוררות והבתים בנויים הרחק מתחבורה ציבורית מתפקדת.

שפע האפשרויות בארה"ב מסחרר את הראש ומקשה על הפרדה בין טוב לרע ובין עיקר לטפל. כדי לעזור לכם, הכנו מדריך קצר "השקעות נדל"ן בארה"ב – איך עושים את זה נכון".

אל תשקיעו לבד

אם מעולם לא התעסקתם לפני-כן בהשקעות נדל"ן בארה"ב, כנראה שאתם לא יודעים מספיק על שוק הנדל"ן האמריקאי כדי לדעת לזהות את המציאות ולהתרחק מהאסונות. באמריקה יש רחובות שלמים של בתים נטושים עוד מימי המשבר ב- 2008, אזורים מוכי אסונות טבע, בתים נגועים בטרמיטים ועיירות קטנות עם מאות תושבים בלבד אותם הצעירים נוטשים בקצב.

 

בקיצור, אל תשקיעו לבד. לכו דברו עם מומחה מחברה המתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב, תמצאו חברה שתנהל עבורכם את הנכס מרחוק, ואל תתפתו לקנות בתים זולים שנראים יפה מבחוץ אבל הם פצצה נדל"נית מתקתקת.

בנייה חדשה – פוטנציאל רווח גבוה

יש מיעוט בתים בארה"ב שהם כמו מכוניות- מאבדים ערך עם הזמן. בתים אלה עשויים מחומרים קלים כגון עץ ונמצאים בלוקיישן גרוע עם מגמות הגירה שליליות או מגמות פשיעה חיוביות

לעומת זאת רוב הבתים רק עולים בערכם עם הזמן, ולרוב העלות שלהם משקללת בתוכם את פוטנציאל הערך העתידי שלהם. כלומר, הרווח מהם לא יהיה גבוה במיוחד אלא ממוצע ומטה.

השקעה שבה אתם משתתפים בבניית בתים חדשים מאפשרת לכם להשקיע בפרויקטים שבהם העלות נמוכה ביחס לרווח. אחרי הכל, בית במיקום טוב תמיד יהיה שווה יותר מסך הכספים שהושקעו בבנייתו. קניית בתים חדשים מיד עם בנייתם מאפשרת לכם לנצל את מלוא פוטנציאל עליית הערך של הבתים.

השקעות נדל"ן בארה"ב – רק עם מומחים

לסיכום: אם אתם שוקלים להשקיע בנדל"ן בארה"ב, תמצאו חברה שאתם סומכים עליה ושלקוחותיה מרוצים מהעבודה איתם. תעדיפו בנייה חדשה ואיכותית על פני בתים במחירים נמוכים ומפתים ותעבדו רק עם מומחים. בהצלחה!

 

 

למה לבחור לצעוד איתנו להצלחה?

הערכים

למעלה מ-1,000 לקוחות מרוצים עם ביטחון בהשקעה שלהם
אנו עובדים עפ"י קוד אתי כאשר המטרה המרכזית העומדת לנגד עינינו היא טובת הלקוח. אמינות, שקיפות ויושרה הם העקרונות המנחים את SAFE FUTURE. מחלקת שירות הלקוחות שלנו מעניקה מעטפת שירות מלאה. במסגרת השירות אנו נותנים שירותים מגוונים לכל מה שמשקיע נדל"ן בארה"ב צריך.

הקשרים

רוכשים נדל"ן עם ביטחון מלא
תוך שמירה על סטנדרט בניה איכותי וקבלת מימון מבנק אמריקאי

המותג SAFE FUTURE הינו מותג גם בקרב שותפינו העסקיים בארה"ב ובזכות כך אנו מצליחים לייצר פתרונות מימון מבנקים אמריקאים (משכנתאות בארה"ב) ללקוחותינו הישראלים. עבודה מול מספר בנקים מקומיים ומתן מימון עד 70% ל30 שנה מאפשרת יכולת מינוף גבוהה וזאת לצד בטוחות להון בזמן בניית הבית שלך.

העוצמה

בניה חדשה ומשודרגת
בסטנדרטים מהגבוהים בארה"ב

הקווים המנחים והקפדניים שלנו בתהליך המחקר והניתוח של האזורים והנכסים שאותם אנחנו מפתחים מאפשרים לנו לתת לך כמשקיע השקעה שתעבוד עבורך נכון. המיקוד שלנו בבניה חדשה מעמיד יתרונות המפחיתים את הסיכונים אותם ניתן למצוא בנכס ישן. בבנייה חדשה תזכה לראש שקט ועליית ערך גבוהה.

הידע

למעלה מ-7,000 בוגרי
סדנאות וימי עיון

חברת SAFE FUTURE מחזיקה בלמעלה מ150 שנות ניסיון מצטברות ומתמחה בתחום הנדל"ן האמריקני. הידע שלנו עובר למעלה מעשור לאלפי משתתפים ביניהם לקוחות במסגרת סדנאות וכנסים מקצועיים אותם אנו מעבירים באופן תדיר. במסגרת הסדנאות משתלבים מומחים בתחום הפיננסים, הביטוח, הבנייה ועוד המציידים את המשתתפים בכלים החשובים ביותר לבחינת השקעות נדל"ן בארה"ב.
כדי להתחיל כדאי שניפגש
מתי מתאים לך?
רוצה לקבל פרטים נוספים?

דברו איתנו

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?