נדלן בארה"ב – מדוע זה כדאי?

מדוע משתלם לרכוש נדלן בארהב

אמריקה תמיד הייתה ארץ הזדמנויות הבלתי נגמרות. ראו את הנשיא טראמפ בתחילת שנות התשיעים הוא פשט את הרגל. בתחילת שנות האלפים הוא הוגדר איל נדלן בארהב  ובשנת 2016 הפך לנשיא המעצמה הגדולה בעולם. השקעות נדל"ן הם בדרך כלל עניין רווחי. כאשר אתם חושבים על רכישת נדלן בארהב יש לזכור כי זה מדינה עצומה מעבר לים. 

רכישת נדלן בארהב – מה חשוב לדעת? 

הנה כמה נקודות למחשבה מאיתנו safe future חברת השקעות נדלן בארהב

  • מיסים– מס רכישה שונה בארצות הברית ממדינה למדינה. התעייצו עם מומחים בתחום הנדל"ן על מנת שהם יכוונו אתכם להשקעה הנכונה עבורכם. 
  • חוקים מקומיים – ארצות הברית היא מדינה ענקית המחולקת ל 51 מדינות. בעת חיפוש אחר נכס מתאים להשקעה חשוב ללמוד על המדינה שבה תרצו לרכוש נכס. מה הם החוקים המקומיים ומי זוכה לעדיפות בפני החוק השוכר או המשכיר. 
  • הגירה פנימית וביקוש – ביקוש הוא תמיד עניין משמעותי בתחום הנדל"ן. חשוב לבדוק את עניין ההגירה הפנימית של אמריקאים.
  •  אל תוותרו על הקשר הישראלי – רכישת נכס נדלני בארצות הברית באמצעות חברה ישראלית מבטיחה לכם נציג כחול לבן שישמור עליכם ועל האינטרסים שלכם מול הרשויות האמריקאיות. 

מה הכי מבוקש בנדלן בארהב

לפני שאתם קונים נדל״ן בארהב תסגרו לכם ביטוח נסיעות לחו״ל כלל ותטוסו לראות את הנכס. לפני כמה שנים היו אלו בתי החוף בפלורידה שנחשבו לדבר הכי חם בנדלן בארהב. היום אלו מולטי פמילי. המולטי פמילי הם נכסים המכילים מספר יחידות דיור במתחם אחד להשכרה. השקעה בטוחה משום שבמידה וחלק מהדירות לא מושכר הרווחים מהשכירות של שאר הדירות מתחלקים בין כל בעלי הנכס. השקעה בנכסי נדל"ן מסוג זה הם השקעה גדולה יחסית שכן מדובר בנכס יקר יותר אך כשהרכישה מתבצעת כקבוצה של מספר משקיעים כל אחד מהם יוכל להשקיע סכום קטן יותר וביחד יוכלו לרכוש את הנכס הגדול.

חושבים לרכוש נדלן בארהב

היי, אנחנו חברת safe future ליווינו מאות ישראלים מאושרים ברכישת נדלן בארהב. אנו מאתרים נכסים נדלנים ושלל דירות למכירה בארצות הברית ומלווים אתכם במקצועיות רבה לרכישה מוצלחת, כולל ליווי בלקיחת משכנתא בארצות הברית ועוד. 

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
נדלן בארה"ב - מדוע זה כדאי?

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?