לוגו safe future
איפה כדאי להשקיע כסף? השקעות נדל''ן בארה''ב

חלום המגורים האמריקאי עובר לבתים בשכירות? בעלי הנכסים הם המרוויחים הגדולים.

בתוכנית 60 דקות, אשר הוצגה בחדשות CBS אנו רואים שמה שחזינו לפני יותר משנה והתפרסם באתר חדשות עשר אכן מתממש. חברתנו חזתה זאת היטב כבר לפני יותר משנה

אפריל 10 2022

כל אמריקאי מרגיש את ההשפעה של האינפלציה. מכולת עולה יותר, דלק עולה יותר, נראה שהכל עולה יותר.
בשבוע האחרון העלה הפדרל ריזרב את הריבית במאמץ לבלום את האינפלציה הגבוהה ביותר מזה 40 שנה.
עלות השכירות הולכת ועולה, דמי השכירות למגורים ברחבי ארה"ב עלו בממוצע ב-15% בשנה שעברה – כמעט פי שניים משיעור האינפלציה הכולל.

למה דמי השכירות עולים כל כך?
ובכן, מסתבר שחברות גדולות בוול סטריט ממלאות תפקיד, אבל מצאנו שהבעיה הבסיסית הייתה בהתהוות מחסור של שנים וכפי הנראה יקח שנים לתקן זאת. המעבר ל"חגורת השמש" והביקוש העולה בהחלט משפיע על עליית שכר הדירה, מגמה שחזויה לעלות אף יותר.

בתוכנית 60 דקות, אשר הוצגה בחדשות CBS אנו רואים שמה שחזינו לפני יותר משנה והתפרסם באתר חדשות עשר אכן מתממש. חברתנו חזתה זאת היטב כבר לפני יותר משנה, אומר רוני רוף מנכ"ל Safe Future. נכון להיום חסרים מעל לארבעה מיליון בתים במדינה. ג'קסונוויל, אטלנטה ועוד ערים ומדינות הינן מדינות בהן קיים חוסר משמעותי והביקוש הולך וגובר.
מאמצי החברות אינם מספיקים על מנת לסגור את הפער בין הביקוש להיצע,כאשר באופן יחסי לעומת היצע של מספר מאות יש אלפי מבקשים דיור.
המיקוד של חברות בעיקר באטלנטה, טמפה , שם האמריקאים רוצים לחיות עם מזג אויר טוב , סביבת מחייה מצויינת ומעל לכל עלויות מיסים מצויינות המטיבות עם האזרחים לעומת מדינות אחרות בארה"ב , לזאת נוסיף מקורות העבודה ההולכים וצומחים ומייצרים מעבר משמעותי של דור המילניום לאזורים אלה וכך שכר הדירה עולה למעשה שכן אין די נכסים בבנייה.

השקעות נדל''ן בארה''ב (איך לייצר הכנסה פסיבית)

Tricon Residential, מן הגדולות בחברות העוסקות בנכסים מצהירה כי לא תצליח לסגור את הפער בשנים הקרובות ו"יש ציפייה לעלייה נוספת של שכר דירה בטווח הנראה לעין" , אומר גארי בירמן , מנכ"ל חברת טרייקון. מר ברמן המנהל את תחום השכירות בחברה, מוסיף ומציין כי הביקוש עצום, ומול כ-3,000 בתים לשכירות יש מעל ל-10,000 בקשות.
Tricon מעוניינת בקניה של 800 יחידות לחודש וחברות עצומות, כגון GOLDMAN SACHS ,J.P MORGAN ,BLACKSTONE משקיעות מאות מליוני דולרים בחברות מסוג Tricon ובמיוחד ב"חגורת השמש" אליה עוברים מצפון ומן המרכז.

ניראה שהעלייה בשוק אינה זמנית ולמשקיעים בישראל יש הזדמנות מצויינת באזור זה בשנים הקרובות, אומר מנכ"ל חברת Safe Future, מר רוני רוף. זו אחת מההשקעות הנכונות שיש להוסיף לפורטפוליו ,"במיוחד לאור 4 מיליון בתים שחסרים וציפייה שהפער לא ייסגר בשנים הקרובות" , מעל ל-30% מהרוכשים הינם משקיעים והצפי ששכר הדירה לפיכך ימשיך לעלות להערכתי", אומר רוני .

רוצים לעשות השקעה חכמה? למידע נוסף וייעוץ השאירו פרטים

לוגו safe future
המידע באתר לא מהווה הצעה להשקעה בקרן או הזמנה לקבלת הצעות להשקעה בקרן, אינו מהווה בסיס לקבלת החלטות השקעה ואינו מהווה המלצה / חוות דעת והוא אינו תחליף לשיקול דעת של משקיע פוטנציאלי. יש להדגיש כי אין לראות באמור באתר זה משום הצעה להשקעה בניירת ערך בהתאם לאמור בסעיף 15 לחוק ניירות ערך. כל התקשרות לכל שותף מוגבל תהא בהתאם לאמור בהסכם השותפות המוגבלת והתנאים הקבועים בו.
דילוג לתוכן