בתים למכירה בארה"ב

בתים למכירה בארה"ב – השקעה עם אחריות

ארצות הברית היא גן עדן למשקיעים. הצמיחה הגבוהה, יחד עם אינסוף אפשרויות לרווח שמן מושכים אליהם המוני משקיעים העטים על שוק הנדל"ן האמריקאי התוסס. 

למה ישראלים אוהבים להשקיע בבתים למכירה בארה"ב?

השקעה בארה"ב נהייתה פופולרית בקרב משקיעים ישראלים לאחר שצעדי הממשלה לקירור שוק הנדל"ן הישראלי הבריחו אותם מהשוק המקומי. ארה"ב היא יעד פופולרי להשקעה מכמה סיבות:

  • הכלכלה הגדולה בעולם – לא סתם אומרים שמי שרוצה להצליח צריך ללכת לאמריקה. 
  • שפה – קל יותר להשקיע במדינה דוברת אנגלית מאשר במדינות אירופה.
  • מגוון אופציות – ארה"ב המגוונת מאפשרת למשקיעי הנדל"ן הישראלים לבחור מבין סוגים רבים של השקעות נדל"ן–  נדל"ן למגורים סינגל פמילי, מולטי פמילי, נדל"ן מסחרי ועוד. 
  • בירוקרטיה מקלה – ניתן לבנות בית בארה"ב בקלות ובמהירות.
  • מיסים נוחים- מדינות רבות באמריקה מעוניינים למשוך אליהם משקיעים והמיסוי שם מקל וידידותי למשקיע.

איך מוצאים את הבתים הטובות?

בשוק הבתים למכירה בארה"ב יש הזדמנויות פז רבות, אך יש גם לא פחות נכסים בעייתים שצריך להתרחק מהם. ניתן למצוא בארה"ב בתים שמועמדות למכירה עוד מימי המשבר הפיננסי ב-2008. ישנם כמה כללי אצבע לזיהוי של בתים למכירה בארה"ב שאינן השקעות כדאיות:

  • מוצעות למכירה במשך זמן רב.
  • מחיר גבוה או נמוך משמעותית מנכסים אחרים באותו אזור.
  • בתים שלא ברור לכם למה הן מוצעות למכירה (אם הם באמת היו כאלה משתלמים האם המחזיקים היו רוצים למכור אותם?)
  • רמת פשע גבוהה או הגירה שלילית.

קנייה על הנייר של בתים למכירה בארה"ב 

קנייה על הנייר זו הקנייה בעלת פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר. זאת כיוון שהתשלום הוא בעיקר על הוצאות בנייה, קרקע ואישורים ולא על הערך הגלום בבית. כלומר, כבר מרגע סיום הבנייה יש רווח כי הערך של הבית לרוב גבוה מעלות ההקמה שלו.

עזרה במימון – משכנתא מבנק אמריקאי

בנק אמריקאים, ככלל, אינם מלווים לאנשים שאינם אזרחי ארה"ב. אולם המשקיעים של safe future זכאים למשכנתא דרך הבנקים איתם אנו נמצאים בקשר. זאת כיוון שהבנקים איתם אנו עובדים מכירים באופן אישי את המודל העסקי ורקורד ההצלחה המרשים שלנו. 

המשכנתאות אותן מציעות הבנקים דומות למשכנתאות אותם ניתן להשיג בישראל: סכום המשכנתא נעה בין 50%-70% מערך הבית, כאשר הריבית תלויה במצבו הכלכלי של הלווה ובדירוג האשראי שלו.

דירות להשקעה בארצות הברית

התפתחות הנדל"ן בארץ ובעולם משכה יותר ויותר יזמים ישראלים להתחיל להשקיע בנכסים שונים ולייצר לעצמם הכנסה פסיבית עם השקעה בנכס שמעלה את ערכו לאורך הזמן. בעוד שבישראל הזדמנויות הנדל"ן קיימות אך נחשבות למצומצמות יחסית דירות להשקעה בארצות הברית הופכות להיות יעד אטרקטיבי ונוח עבור משקיעים ישראלים רבים, בין אם הם בתחילת דרכם לרכישת הנכס המניב הראשון שלהם ובין אם מדובר במשקיעים מנוסים המחפשים אפיקי השקעה חדשים וכדאיים. חברת safe future המתמחה בנייה ושיווק נדל"ן בארה"ב מסייעת למשקיעים ישראלים למצוא אפשרויות השקעה כדאיות במדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות.

מדוע כדאי לרכוש נכס בארה"ב?

ארצות הברית, אחת המעצמות הגדולות בעולם, המחולקת ל50 מדינות כאשר לכל מדינה גם את החוקים שלה וכמובן האלמנטים השונים המייחדים את אותה מדינה. מבט אחד קטן במפת העולם באטלס או בכדור הארץ המואר שקנינו לילדינו כמנורת לילה לחדר, תראה לנו רק בהמחשה אחת קטנה את הגודל העצום של יבשת אמריקה ואת האפשרויות הבלתי מוגבלות שלה גם בתחום הנדל"ן. גם בתוך ארה"ב יש מקומות שכדאי להשקיע בהן ומקומות שפחות כדאי להשקיע בהם. משום כך חשוב להתלוות אל חברת נדל"ן ישראלית אשר פועלת כבר במדינות שונות בארה"ב ובאמצעותה תוכלו להשקיע בנכסים המנוהלים על ידי החברה ומשאירים לכם רק את הרווח בסוף החודש. ההשקעה בארה"ב הינה כדאית לישראלים לא רק בגלל האפשרויות הבלתי נגמרות אלא גם בשל האזורים המתפתחים הרבים מה שמעלה את ערכם של הנכסים משמעותית, אחוז התשואה הגבוה ביחס למדינות רבות אחרות ועלויות הנכסים שנעים בין 70 ל-200 אלף דולר ליחידה כך שאתם יכולים להשוות את המחירים עם אלה שאתם מכירים בישראל.

מה חשוב לבדוק לפני השקעה בארה"ב?

כמו בכל מדינה אחרת שבה אתם מעוניינים להשקיע אך לא מכירים את החוקים השונים הרי שחשוב לעבוד עם חברת נדל"ן ישראלית מוכרת המכירה היטב את החוקים במדינת היעד, חוקי המיסוי, חוקי הדיור ועוד. מכיוון שמדובר בנכס מרוחק יהיה לכם קשה לתחזק אותו, למצוא שוכרים, לגבות שכירות וכו'. חברת ניהול תוכל לעזור לכם גם במקרה כזה. 

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:
Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?