איפה כדאי לקנות דירה להשקעה?

קבלו הצעות להשקעה בזמן אמת

בעוד ישראלים רבים מחפשים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, במקומות אקזוטיים ומגניבים, שנשמעים טוב אבל לאו דווקא מניבים תשואה גבוהה – אנחנו בSafe future מתעדפים השקעות עם ערך ויוצרים הזדמנויות באופן אקטיבי במקום להצטרף להזדמנויות קיימות ופחות משתלמות. אנחנו משקיעים משאבים רבים במחקר של אזורי השקעה כדי לאתר הזדמנויות השקעה מצוינות ברחבי ארה"ב, אותן אנו מציעים ללקוחות שלנו. בהתחשב בכך שב-17 שנות הפעילות שלנו בנינו יותר מ-80 שכונות ושירתנו יותר מ-2,500 משקיעים – בהחלט ניתן לקבוע שיש לנו רקורד מוכח בזיהוי אזורי השקעה שמשיגים תשואה עודפת. אם אתם חושבים איפה כדאי לקנות דירה להשקעה, במאמר זה נרחיב על היעדים הטובים והמשתלמים ביותר להשקעה בנדל"ן בארה"ב.

אטלנטה, ג'ורג'יה

אטלנטה היא עיר הבירה של מדינת ג'ורג'יה ונחשבת לאחת הערים העשירות בארצות הברית. התוצר לאומי גולמי שלה (GDP) גבוה כמעט כמו התוצר לאומי גולמי של מדינת ישראל כולה בימים כתיקונם. הסיכון בהשקעה בעיר הוא נמוך, ניתן לקצור תשואה יפה מאוד והיא מהווה אופציה נהדרת למי שרוצים להשקיע בנדל"ן בארה"ב. להלן כמה מהיתרונות הנוספים של השקעה באטלנטה:

 • עלויות רכישה נמוכות הודות למחירי קרקע נמוכים ורגולציה מקלה
 • שיעור אבטלה נמוך מאוד
 • בעיר יושבות חברות-ענק כמו מטה קוקה קולה, פייסבוק, חברת התרופות טקדה, CNN – ועוד.
 • האזור המתפתח ביותר מבחינת קצב גדילה דמוגרפי בשנים האחרונות הודות להגירה חיובית – כ-65,000 תושבים חדשים מידי שנה
 • ניחנת במיסוי מופחת או פטור ממס הכנסה מדינתי
 • אוכלוסייה איכותית המציגה אחוז פשיעה נמוך מאוד

פלורידה – תיירות ענפה, מיסוי נוח ותעשייה חזקה

השקעה בפלורידה היא השקעה חמה, תרתי משמע – גם כי היא משתלמת וגם כי מדובר במדינה שידועה באקלים החם שלה. הכלכלה במדינה חזקה בין היתר הודות לכך שמדובר באזור תיירותי מאוד, וכאן המשוואה פשוטה:
תיירות = יצירת מקומות עבודה = כלכלה חזקה ויציבה.

המיסוי הנמוך במדינה מאפשר למשקיעים להרוויח יותר נטו ולכן משקיעים רבים מהגרים אליה. להלן כמה מהיתרונות הנוספים של השקעה בפלורידה:

 • מדינה תיירותית שמושכת אליה תיירים רבים מתוך ארצות הברית ומחוצה לה, ובפרט את אלו המחפשים אקלים חם
 • אתרי תיירות כגון דיסני וורלד, אולפני יוניברסל, מוזיאון החלל של נאס"א – ועוד
 • חופי ים רבים וארוכים
 • תעשייה חזקה ומגוונת – תיירות, בנקאות, תעשיית האוויר והחלל – ועוד
 • כלכלה חזקה בהיקף של כטריליון דולר – הכלכלה הרביעית בגודלה בארצות הברית
 • מיסוי נמוך ונוח יחסית – אין מס הכנסה אישי + מע"מ נמוך בגובה 6%
 • שיעור גבוה של מבוגרים מעל גיל 65 שמוסיפים יציבות לעיר

אלבמה – רף כניסה נמוך להשקעה עם פוטנציאל גבוה

אלבמה היא אחת המדינות המתפתחות בארה"ב. משמעות העובדה הזאת היא שעלויות הדיור בה נמוכות ומאפשרות השקעה גם למשקיעים שאין בידיהם הון עצמי רב. גם התעשייה בה מתפתחת ומתקדמת עם השנים, האבטלה יורדת והשכר הממוצע בה נוסק, כך שערך הדיור בה עולה וימשיך לעלות עם הזמן, ובשקלול כל זאת מדובר בהזדמנות השקעה מצוינת. להלן כמה מהיתרונות הנוספים של השקעה באלבמה:

 • מס רכוש נמוך מהממוצע ביתר ארה"ב – 0.423% בממוצע בלבד מול מעל ל-1% בשאר המדינה
 • תעשיית בנקאות משגשגת ובאופן כללי תעשייה מתפתחת, לרבות חברות הייטק שנכנסות למדינה ומשקיעות בה במרוצת הזמן
 • אוניברסיטה נחשבת ופופולארית
 • מדינה שמושכת אליה עשרות מיליוני תיירים בשנה
 • עלויות רכישה נמוכות יחסית לממוצע, מה שמעניק רף כניסה נמוך להשקעה

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית? בנייה חדשה, שקיפות גבוהה ואין מס רכישה

מלבד הסיבות הטובות להשקיע במיקומים ספציפיים בארצות הברית, יש סיבות רבות להשקיע באופן כללי בנדל"ן בארה"ב. להלן כמה מהיתרונות הללו:
אין מס רכישה על נכסי נדל"ן בארה"ב – מה שהופך את ההשקעה למשתלמת יותר וקלה יותר לביצוע

ניתן לרכוש נכסים מסוגים שונים לחלוטין, שלכל אחד מהם יתרונות ומאפיינים משלו, כמו למשל נכסי מולטי פמילי, Single Family, Townhouse, Condo – ועוד. מגוון אפשרויות רחב = פוטנציאל גדול יותר למציאת עסקה משתלמת ומתאימה

השקיפות לה זוכים המשקיעים היא גבוהה מאוד וניתן להשיג בקלות מהרשויות את כל המידע אודות הנכסים הפוטנציאליים לפני ביצוע העסקה. כך ניתן לקבל החלטה מושכלת וחכמה ואחת שמבוססת על אנליזה מעמיקה

נכסי נדל"ן בארצות הברית מאופיינים בעלויות רכישה נמוכות, מה שמלכתחילה מגדיל את הסיכוי שתוכלו לבצע השקעה ומגדיל עוד יותר את מגוון אפשרויות ההשקעה, ובנוסף לכך גם מעניק לכם את האפשרות לרכוש נכס בסיכון נמוך יותר

נכסי נדל"ן בארה"ב נהנים מעליית ערך מתמדת ללא תחזית לשינוי במגמה הניכרת וכך מגלמים הזדמנות לבצע השקעה משתלמת
כשחושבים על איפה כדאי לקנות דירה להשקעה האפשרות הטובה ביותר היא השקעה בבנייה חדשה. ארצות הברית כל הזמן מתפתחת ולכן קל למצוא הזדמנויות להשקיע בבנייה חדשה. נכסים חדשים לא מצריכים כמעט תחזוקה, קל יותר להשיג מימון עבור השקעה בהם, הם מגיעים מאובזרים באופן מלא, נבנים ברמת איכות גבוהה ועדכנית יותר, חוסכים באנרגיה – ועוד. רמת הסיכון הטמון בהשקעה מסוג זה קטנה יותר ופוטנציאל הרווח וההכנסה גבוהים יותר.

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בארה"ב?

ארצות הברית מציעה הזדמנויות השקעה נהדרות עבור מי שיודעים לבצע מחקר כדאיות ברמת המדינה, האזור, העיר, הרחוב, וכמובן – הנכס. אנחנו בSafe future מתמקדים באיתור נכסים מניבים במדינות שונות ברחבי ארה"ב – נכסים בעלי ערך רב עם הכנסה גבוהה.
אם אתם שואלים את עצמכם איפה כדאי לקנות דירה להשקעה?, צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח ללוות אתכם בתהליך ההשקעה ולייעץ לכם בכל תהליך הרכישה.

איך זה עובד?

Safe Future מאפשרת לכם להשקיע בנדל"ן מניב בארה"ב בצורה פשוטה, קלה ובטוחה. אנו מלווים אתכם לכל אורך התהליך, החל משלב הייעוץ ועד לניהול הנכס לאחר הרכישה. הנה הצעדים העיקריים:
1. ייעוץ ותכנון:
– נפגוש אתכם לפגישת ייעוץ אישית בה נבין את יעדי ההשקעה שלכם, הצרכים והאפשרויות הפיננסיות.
– יועצי ההשקעות המנוסים שלנו יעזרו לכם לבנות תוכנית פיננסית מותאמת אישית, שתכלול בחירת נכס מניב המתאים לפרופיל המשקיע.
2. מימון:
– נסייע לכם בהגשת בקשה לאישור עקרוני למשכנתא, תוך עבודה עם ברוקרים מובילים לקבלת תנאים מועדפים.
– אנו מציעים מימון של עד 70% מערך הנכס, מה שמקל משמעותית על תהליך הרכישה.
3. רכישה:
– לאחר בחירת הנכס, נלווה אתכם לאורך תהליך הרכישה, החל מחתימה על הסכם מחייב ועד להעברת הבעלות על הנכס.
– אנו נדאג לכל היבטי התהליך המשפטי, תוך שמירה על האינטרסים שלכם.
4. ניהול הנכס:
– לאחר רכישת הנכס, אנו מציעים שירותי ניהול מקצועיים באמצעות חברת ניהול נכסים מנוסה.
– צוות ניהול הנכסים ידאג למציאת דיירים איכותיים, גביית דמי שכירות, תחזוקה שוטפת ועוד.
– תקבלו דוחות חודשיים ושנתיים על ביצוע הנכס, ותוכלו לעקוב אחר התשואה על ההשקעה שלכם בקלות ובנוחות.

חברת Safe Future נותנת מענה לישראלים ששואלים את עצמם איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל אך אינם יודעים מאיפה להתחיל. אנו מציעים ליווי אישי לכל אורך התהליך. בתוך כך, אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או בקשה, ומספקים לכם מעטפת שירות מלאה.

בנוסף, אנו מציעים ניסיון ומוניטין. צוות Safe Future בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן בארה"ב, ומחזיק בידע מקצועי נרחב. כמו כן, אנו פועלים בשיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים. במסגרת זו, אנו עובדים עם שותפים אסטרטגיים מובילים בתחום, כגון עורכי דין, יועצי מס, קבלנים ועוד. כך, אנו מאפשרים לכם לקבל גישה לתנאים מועדפים בכל הקשור למשכנתאות, נכסים ושירותי ניהול. אנו דואגים לכל היבטי ניהול הנכס, ומאפשרים לכם ליהנות מהשקעה פסיבית ללא טרחה.
לכן, אם גם אתם שואלים את עצמכם איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל, הגעתם למקום הנכון. Safe Future היא הדרך הקלה והבטוחה להשקיע בנדל"ן מניב בארה"ב. צרו קשר עוד היום ותתחילו לבנות את העתיד הכלכלי שלכם.

מחירים

המחירים של נכסים בארה"ב משתנים בהתאם למיקום, סוג הנכס, גודלו, מצבו ותנאי השוק. יחד עם זאת, ניתן למצוא נכסים מניבים במחירים אטרקטיביים במיוחד, שלא ניתן למצוא בישראל. ההון העצמי הנדרש להשקעה בנדל"ן בארה"ב משתנה ממקום למקום, כאשר בדרך כלל הוא נע סביב 125 אלף דולר ומעלה. ניתן לממן את יתרת סכום הרכישה באמצעות משכנתא מקומית.

ההשקעה בנדל"ן מניב בארה"ב יכולה להיות דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות ולייצר הכנסה פסיבית. יחד עם זאת, חשוב לבצע מחקר מעמיק ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לפני קבלת החלטות השקעה.

שיעורי תשואה צפויים

התשואה הצפויה מהשקעה בנדל"ן מניב בארה"ב משתנה בהתאם למיקום, סוג הנכס, גודלו, מצבו ותנאי השוק. עם זאת, ניתן לצפות לתשואה שנתית ממוצעת של 7%-10%. ישנם מספר גורמים המשפיעים על התשואה הממוצעת של הנכס, כמו גודל הנכס, מצבו ותנאי השוק. כך, לדוגמה, דירות קטנות או בתים קטנים, נוטים להניב תשואה גבוהה יותר ביחס למחירם. לעומת זאת, בתים גדולים או נכסים מסחריים, מציעים פוטנציאל לתשואה גבוהה, אך דורשים השקעה ראשונית גבוהה יותר.

כמו כן, נכסים מוכנים להשכרה, נוטים להניב תשואה גבוהה יותר, אך דורשים השקעה ראשונית גבוהה יותר. לעומת זאת, גם נכסים הדורשים שיפוץ מציעים פוטנציאל לתשואה גבוהה הטמונה בהשבחתם, אך מטבע הדברים הם דורשים זמן ומאמץ נוספים.

לסיכום, התשובה לשאלה איפה כדאי לקנות דירה להשקעה תלויה ביעדים האישיים שלכם. השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב יכולה להיות דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות ולייצר הכנסה פסיבית. עם זאת, חשוב לבצע מחקר מעמיק ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לפני קבלת החלטות.
בתוך כך, חשוב לבצע מחקר מעמיק. תחילה, בחנו את תנאי השוק המקומי, ערכו השוואת מחירים ובדקו את הביקוש לשכירות באזורים שונים. שנית, התייעצו עם אנשי מקצוע. יועצי השקעות, סוכני נדל"ן ומומחי מס יכולים לסייע לכם לקבל החלטות מושכלות. שלישית, שקלו את היעדים שלכם. האם אתם מחפשים תשואה גבוהה או הכנסה פסיבית יציבה? לבסוף, זכרו כי עליכם להיות סבלניים. ייתכן שייקח זמן למצוא את הנכס המושלם, אך המומחים של Safe Future ידאגו שחוויית הרכישה תהיה פשוטה ובטוחה ככל הניתן.

אם אתם שואלים את עצמכם איפה כדאי לקנות דירה להשקעה?, צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח ללוות אתכם בתהליך ההשקעה ולייעץ לכם בכל תהליך הרכישה. 

איפה כדאי להשקיע כסף? כנסו למאמר

תוכן עניינים

מוזמנים לשתף:
Picture of אתי אילוז
אתי אילוז

מומחית בליווי וניהול השקעות נדל"ן בארה"ב.
סמנכ"ל תפעול בחברת Safe Future ומשקיעה בנדל"ן בארה"ב באופן אישי.

תוכן עניינים

הפרויקטים שלנו:

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:

דילוג לתוכן