השקעות נדל"ן בארצות הברית – היתרונות שצריך להכיר

השקעת נדל"ן בארצות הברית – כל היתרונות

למה משקיעי נדל"ן רבים בוחרים להשקיע את מירב הונם העצמי בנכס מניב שנמצא במרחק כמה יבשות מאתנו? מה יש בדירות בארצות הברית שיותר משתלם להם מהדירות שיש בארצנו המובטחת?

שוק הנדל"ן בארצות הברית מפנה אליו עיניים רבות של משקיעי נדל"ן ישראלים. בעוד שישראלים רבים מכתתים רגליים בסצנות הנדל"ן ברחבי המדינה, ישנם ישראלים רבים אחרים שעולים על מטוס בכדי לעשות את העסקה המשתלמת ביותר. מה כל כך טוב בשוק הנדל"ן האמריקאי שמושך אליו משקיעים מרחבי כל העולם? הבה נגלה.

מחיר ההשקעה והרווח

מחירי שוק נדל"ן בארה"ב נמוכים הרבה פחות ממחירי השוק בישראל. כלומר, ההון העצמי הדרוש לביצוע עסקה בארה"ב נמוך בהרבה. היום, בכדי לבצע עסקת נדל"ן בארץ על המשקיע להיות בעל הון עצמי מינימלי של 250 אלף שקלים ולקיחת משכנתא רצינית, בשביל לבצע עסקה משתלמת מספיק. לעומת זאת, השקעת נדל"ן בארצות הברית יכולה להסתכם ב250 אלף שקלים ללא הלוואה. אם זה לא מספיק, אז גם פוטנציאל הרווח מהשקעה כזו נחשב לגבוה ביותר. כלל התחזיות לגבי המשק האמריקאי הינן אופטימיות והגרפים בעולם הנדל"ן בארה"ב הינו גרף עולה. לכן, זה לא קריטי אם תבחרו ברווח משכירות או במכירת הדירה כעבור מספר שנים – בכל מקרה רוב הסיכויים שהרווח יהיה גבוה למדי.

שקיפות ומגוון

ניתן למצוא דירות למכירה בארצות הברית, אך היופי הוא לא בכמות אלא במגוון הרחב שקיים בשוק. מה שגורם למגוון הוא ריבוי המדינות בארה"ב שלא קיים בארצנו הקטנטונת, מה שמשנה את כללי המשחק. ישנם סוגים רבים של נכסים החל מדירה פרטית ועד לבית פרטי עם גינה, ככל שתעמיקו ותחקרו תגלו שהמגוון רחב והאפשריות מעניינות תגלו שאתם לא רוצים לעשות נדל"ן במקום אחר. בנוסף לכך, שוק הנדל"ן בארה"ב הינו שוק משוכלל הרבה יותר מהשוק בישראל. השוק מתנהל בשקיפות מלאה והנגישות למידע גבוהה יותר. הקלות שבה ניתן לקבל את כלל הפרטים על הנכסים שלכם היא מה שהופכת את עשיית העסקה לפשוטה וברורה יותר.

לסיכום, שוק השקעות נדל"ן בארצות הברית הוא מפתה מבחינות רבות. מי שיצליח ללמוד אותו ולהבין מה דרוש בכדי לבצע עסקאות נכונות, יכול להצליח בגדול ולצאת עם רווחים טובים מאוד.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
השקעה בארצות הברית

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?