פתרונות מימון

איזה פתרונות מימון אנחנו מציעים?

ישנו כלל אצבע בהשקעות נדל"ן בארצות הברית: סיכון ותשואה הולכים יחד. ככל שאתם מוכנים לסכן את כספכם יותר, כך פוטנציאל הרווח שלכם עולה. אם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן כנראה שאתם בדיוק במקום שבו אתם מוכנים לבחון את סיבולת הסיכון שלכם. ישנם  שלושה סוגים של פתרונות מימון לקניית נכס בארה"ב בדרגות סיכון שונות: 

  1. קנייה ללא מינוף
  2. לקיחת הלוואה מבנק בישראל
  3. הוצאת משכנתא מבנק בארה"ב

במאמר זה נסביר לכם את היתרונות והחסרונות בכל אחד מפתרונות המימון האלה:

קנייה ללא מינוף

כאשר אתם משקיעים באמצעות כסף שלכם, ללא הלוואה, במונחים פיננסיים אתם נמצאים בדרגת הסיכון הנמוכה ביותר (גם אם זה לא מרגיש לכם ככה). זאת כיוון שאתם לא חייבים כספים לאף אחד. בעיות כגון עיכובי בנייה או בעיות במציאת שוכרים משמעותם היחידה היא שאתם לא מרוויחים באותו חודש, בלי השלכות על היכולת שלכם להתמיד בתשלומים אליהם אתם מחויבים.

בגלל שהסיכון נמוך, התשואה משכירות גם היא נמוכה יותר. היא נעה בין 3-5% מערך הנכס, כתלות באיכות הנכס שקניתם. כמובן שהרווח הסופי גבוה יותר כתוצאה מעליית ערך הנכס. 

יתרונות: סיכון נמוך, בעלות מלאה על הנכס מרגע הקנייה.

חסרונות: תשואה נמוכה, הוצאה גדולה.

פתרונות מימון מתוך ישראל

קודם כל: אף בנק בישראל לא יתן לכם משכנתא על נכס שאינו בישראל. בנקים יכולים להציע מגוון הלוואות עד 300K ש"ח, עם ריבית התלויה במצב הכלכלי ובדירוג האשראי שלכם. 

יתרונות: אין צורך לפתוח חשבון בנק בארה"ב. הלוואה לטווח קצר – תוך שבע שנים אתם לא חייבים כלום.

חסרונות: מינוף נמוך, ריביות גבוהות יותר.

(חשוב לציין שאם יש לכם בית בישראל ואתם מעוניינים למשכן אותו, תוכלו להוציא משכנתא גם להשקעה בחו"ל).

משכנתא בארה"ב

באופן כללי, ישראלים אינם יכולים להוציא משכנתא בארה"ב. אולם, לנו ב-safe future יש קשר קרוב ואישי עם בנקים בארה"ב המכירים את החברה ומוכנים לאשר פתרונות מימון לשותפים הישראלים שלנו. 

ניתן לקבל משכנתא בהיקף של עד 70% מערך הנכס. המשמעות היא תשואה גדולה עד פי שלוש מהתשואה אותה הייתם מרוויחים ללא מינוף. הלקוחות שלנו מרוויחים תשואה של כ- 9% על ההשקעה, וזאת לאחר ניקוי הוצאות לחברת ניהול, מיסים והחזר תשלום משכנתא.

יתרונות: מינוף מגדיל תשואה. תנאי הלוואה נוחים למשקיעי safe future.

חסרונות: ככל שהמינוף גבוה יותר כך גובר הסיכון.

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:

דילוג לתוכן