לפני שאתם משקיעים בנדל"ן בארה"ב: מה הכי חשוב שתבדקו?

מס רכישה למשקיעים

שלא יעקצו אתכם: "עסקה מוצלחת היא לא רק איזה נכס אתה קונה, כמה כסף אתה מביא מהבית ומה התשואה שמבטיחים לך. במיוחד היום - השירות הפך לחלק המהותי ביותר בעסקה"

יולי 26 2022

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להשקיע בנדל"ן בחו"ל. ההזדמנויות החדשות להכנסה פסיבית בהחזר השקעה מהיר תוך מספר שנים, גורמות למשקיעים להתגבר על החששות הטבעיים שלהם ולבצע עסקאות נדל"ן רבות ומשתלמות הרחק מעבר לים.

השוק מוצף בהצעות מפתות של חברות ישראליות שמבטיחות הכנסה פסיבית בטוחה ונדמה שמדובר בכסף מהיר וקל – אבל יחד עם סיפורי ההצלחה של המשקיעים, נשמעים בזמן האחרון גם לא מעט סיפורי אכזבה וכישלון.

זהירות! משקיעים לא אחראים עלולים למצוא את עצמם לכודים בהבטחות תשואה לא ריאליות, לגלות לאחר השלמת העסקה שהם נותרו לפתע בלי נכס, מול חברת ניהול שעוקצת אותם, עם בית שלא רשום על שמם.

שיפוץ שלא קרה באמת, רגולציה עדכנית וחוקים שמשתנים ומשפיעים על הרווחיות שלהם ותשלומים רבים נוספים שהם חייבים לרשויות המס.

לקבלת הצעה משתלמת לנדל"ן בארה"ב השאירו פרטים

יד ביד לאורך כל חיי ההשקעה

"משקיעים, בעיקר בעסקאות הראשונות, עלולים לא להבין שעסקה מוצלחת היא לא רק איזה נכס אתה קונה, כמה כסף אתה מביא מהבית ומה התשואה שמבטיחים לך", מסביר רוני רוף, מנכ"ל חברת SAFE FUTURE, החברה המובילה בישראל בהשקעות נדל"ן בארצות הברית. "במיוחד היום, כשהשוק נמצא באי ודאות – השירות הפך לחלק המהותי ביותר בעסקה – חשוב לבחון לא רק איך החברה עוטפת אותך עד רגע החתימה על החוזה – אלא איזה ליוווי היא מעניקה לך בשנים הארוכות שאחרי הקנייה".

"השירות שלנו ייחודי רחב ועמוק – אנחנו הולכים עם הלקוח 10 שנים קדימה: מוודאים שהוא נכנס למערכות, פותח מספר חשבון בארה"ב, שיש לו חשבון בנק, רואה חשבון, שהוא מקבל ליווי מלא מחברת הניהול ועוזרים לו במימון ובהגשת הדו"חות. קבענו עם חברות הניהול הסכמים שעוטפים את המשקיע כך שאנחנו יודעים על כל בעיה ופותרים אותה עוד אפילו לפני שהוא יצטרך להתעסק איתה. מבחינתי – אנחנו פשוט מכניסים אותו למשפחה שלנו".

"החברה הטובה ביותר בארץ בכל הקשור להשקעות נדל"ן בארה"ב. הכי מקצועיים והכי ישרים וישירים. מפעילים מערך תמיכה וליווי למשקיעים מהארץ. לא מובן מאליו! לא פלא שמשקיעים חוזרים אליהם פעם אחר פעם ומרחיבים את היקף ההשקעה מולם! נדל"ן אמריקאי רק עם Safe Future!" אלי טובלי

השקעות נדל''ן בארה''ב

מגיעים בגלל ההשקעה ונשארים בגלל השירות

"אצלנו הלקוח מגיע בגלל ההשקעה ונשאר בגלל השירות". מתגאה אתי אילוז, סמנכ"לית התפעול של חברת SAFE FUTURE. "באמת איכפת לנו מהלקוחות ואנחנו הולכים איתם יד ביד לאורך כל חיי ההשקעה. יש לנו יותר מ-2,500 לקוחות מרוצים ורבים מהם חוזרים לעסקה שנייה, שלישית, רביעית ואפילו כבר תשיעית! לקוחות מביאים את בני המשפחה שלהם ויודעים שהם יכולים תמיד לסמוך על העסקאות והשירות שלנו".

"כמו בכל השקעה, סביר שבמהלך השנים תקרה איזו תקלה", מוסיף בגילוי לב מיכאל גולדין, סמנכ"ל המכירות של חברת SAFE FUTURE. "תצטרכו לצבוע את הנכס, לתקן משהו שהתקלקל, יהיה אולי איזה חודש שהבית לא יהיה מושכר, או שהדייר לא יעמוד בתשלומים – אם משהו מהדברים האלה יקרה, אנחנו תמיד נמצא פיתרון יצירתי שיפתור את הבעיה.

אנחנו קשורים לחברות הניהול, לשיפוצניקים ולחברות הביטוח ומוודאים כל העת שהלקוחות שלנו מטופלים בדרך הטובה ביותר. חברות הניהול רואות את העוצמה והגודל של חברה מובילה ולא רק את הלקוח הבודד שניצב מולן – ולכן המשקיעים שלנו נהנים מיחס VIP של חברה שיש לה אלפי יחידות".

"למשקיעים שלנו יש כתובת בישראל שהם יכולים לפנות אליה בעברית מתי שיצטרכו", מדגישה אתי אילוז, סמנכ"לית התפעול של חברת SAFE FUTURE. אתה אפילו לא חייב לדעת אנגלית – אנחנו פה ותקבל מאיתנו את כל החוזים, הדו"חות וההסברים. ניתן פיתרון וליווי לכל בעיה: אנחנו נפנה אליך פרואקטיבית – נדע על תקלות לפניך ונפקח, כחלק מהשירות, על חברת הניהול.

אנחנו לא רק נותנים שירות, אנחנו יוזמים שירות – נוודא שהלקוח משלם ארנונה בזמן, יודע לשלם לוועד השכונתי ואם צריך, גם את המיסים בארה"ב. אנחנו נלווה את הלקוח גם לשידרוג השקעותיו בעתיד: ניזום תקשורת כאשר ערך הנכס יעלה, נייצר עיסקה חדשה טובה ואף נסייע במיחזור מצויין של המשכנתא. 

"אנשים מדהימים, עובדים איתך צמוד לאורך כל הדרך, מרמת כדאיות השקעה ועד לרמה פרטים. תכנון בית, מחירו ובנייתו עד לרמת הדולר. מילוי טפסים מול הרשויות, עבודה מול חברת הניהול. פשוט אנשים שהולכים איתך צמוד ובמשך שנים. אז מה הפלא שאנחנו ממשיכים להשקיע דרכם? ממליץ בחום לכל חברי ומכרי. שלמה סיני

השקעות נדל''ן בארה''ב

סוד ההצלחה

"הלקוחות המרוצים הם סוד ההצלחה שלנו", מסביר מיכאל גולדין, סמנכ"ל המכירות של חברת SAFE FUTURE. לאורך השנים לא רק שצברנו לזכותנו המלצות חמות רבות – אלא שמעולם, אף לקוח לא תבע את החברה. המשקיעים מרגישים עד כמה ההצלחה שלהם חשובה לנו. כשלקוח מסיים עוד עסקה מוצלחת ובא בהתלהבות להגיד לי תודה – עבורי, זאת הרגשה של שליחות אמיתית, תחושת סיפוק אדירה.

לקבלת הצעה משתלמת לנדל"ן בארה"ב השאירו פרטים

דילוג לתוכן