דירות למכירה בארצות הברית – להשקיע במקום הנכון

דירות למכירה בארצות הברית

רכישת משקיעים ב דירות למכירה בארצות הברית משום שהשקעה כזו שיכולה להניב כספים רבים אך גם השקעה עם סיכון רב שיכולה להוביל להפסדים כלכליים. חושבים על רכישת נדל"ן מעבר לים. אנחנו  בחברת safe future, חברת השקעות נדל"ן בארה"ב, בעלי ניסיון רב בשוק הדיור האמריקאי.  המומחים שלנו אספו עבורכם מספר טיפים בדרך להשקעה בטוחה ומשתלמת.

מה חשוב לזכור בחיפוש אחר דירות למכירה בארצות הברית

חקרו את המדינה וחוקייה – ארצות הברית היא מדינה ענקית המחולקת ל 51 מדינות. בעת חיפוש אחר  דירות למכירה בארצות הברית חשוב ללמוד על המדינה שבה תרצו לרכוש נכס. חשוב לחקור ולהעמיק על מדדים כלכליים רבים כגון מיסוי, תעשייה ומסחר ותיירות. מדינה כמו אטלנטה שהיא בעלת כלכלה חזקה ויושבים בה כמה מהגופים הכלכליים הגדולים והחזקים ביותר באמריקה: מטה קוקה קולה, רשת CNN, מטה UPS ועוד. לאטלנטה שוק הייטק חזק וחברות סטארט אפ רבות מקימות את משרדיהם שם כדי להנות מכח האדם האיכותי שניתן למצוא במדינה. נתונים אלה גורמים לשוק לביקוש גדול לדירות למכירה בארצות הברית. 

מיסים נוחים – עולם המיסוי בארצות ברית שונה לחלוטין מהמיסוי הישראלי. כמי שעוזרים לישראלים רבים לאתר דירות למכירה בארצות הברית אנו ממליצים ללמוד לעומק את רזי המיסוי במדינה בה תרצו לרכוש נכס נדלני. מדינה כמו אלבמה בה מס הרכוש באלבמה עומד על כ- 0.33% בלבד. לשם השוואה, מס הרכוש הממוצע בארה"ב הוא גבוה מ-1%. כלומר, מס הרכוש ברחבי ארצות הברית גבוה פי שלוש ממס הרכוש באלבמה!

ביקוש הוא המפתח – אתרו דירות למכירה בארצות הברית במדינות מבוקשות לדוגמאת פלורידה. זוכרים את ההורים של ג'רי סינפלד כמוהם אמריקאים רבים בוחרים לצאת לפנסיה במדינת פלורידה. פלורידה היא מקום מועדף על גמלאים ממעמד הביניים, שבאים אליה מרחבי ארה"ב כדי להינות מתנאי האקלים הנוחים והמיסוי הנמוך. בגלל זה, פלורידה היא המדינה בעלת השיעור הגבוה של מבוגרים מעל גיל 65 בארה"ב. הכלכלה של פלורידה היא חזקה והיקפה כטריליון דולר. זו המדינה בעלת הכלכלה הרביעית בגודלה בארה"ב. ניתן להסביר את הכלכלה החזקה של פלורידה ע"י הסתכלות על היקף התעשיות המפותחות בעיר.

מחפשים דירות למכירה בארצות הברית

היי, אנחנו חברת safe future ליווינו מאות ישראלים מאושרים לרכישה משתלמת בארצות הברית. אנו מאתרים נכסים נדלנים, נותנים ליווי מלא בלקיחת משכנתא בארצות הברית, דירות למכירה בארצות הברית ומלווים אתכם במקצועיות רבה לרכישה מוצלחת. רוצים לשמוע עוד. 

 

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
דירות למכירה בארצות הברית

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?