השקעה בארצות הברית – מדוע זה כדאי?

מדוע כדי להשקיע בארצות הברית?

השקעות בארצות הברית משתלמים יותר. לפחות בחלק מן המקרים. במאמר זה נדבר על למה כדי להשקיע לכם בארצות הברית. אם החלטתם שאתם רוצים לעשות משהו אם הכסף שלכם בטח שקלתם לאילו אפיקים לפנות. אפיקי השקעה בישראל? אולי יבשת אירופה? בכל מקרה הגעתם לכאן בשביל לקרוא האם כדי לכם להשקיע בארצות הברית. במאמר זה נדבר על השקעות בארצות הברית בתחום הנדלן והמניות ולמה כדי לכם להשקיע בארצות הברית:

נדל"ן – משתלם ופשוט יותר

השקעות בארצות הברית בתחום הנדלן עשויות להיות הרבה יותר משתלמות לכם מאשר השקעות בתחום הנדלן בישראל. הסיבות לכך הן מגוונות.

ביחס לעליית המחירים של הדירות בישראל מחיר השכירות בהם תוכלו להשכיר דירה לא עולות בהתאם.

השקעות בארצות הברית בתחום הנדלן עשויות להיות רווחיות יותר מכיוון שראשית המחיר ההתחלתי נמוך יותר, אחוז הרווח או התשואה ביחס להשקעה שתרוויחו תהיה גבוה יותר.

סיבה נוספת לביצוע השקעות בארצות הברית בתחום הנדלן הוא הסיבה כי הבירוקרטיה בארצות הברית מקלה יותר ועשויה לסייע לכם לעומת הבירוקרטיה בישראל העלולה לעלות לכם כסף ואנרגיות.

מניות – מדדים ודינמיות

אם אתם מעוניינים בהשקעה בדירות למכירה בארצות הברית בכל מה שקשור למניות ובורסה אין ספק שכדי לכם לשקול לסחור בבורסות אמריקאיות ומניות אמריקאים.

במערכות השקעה אמריקניים יעמדו לכם הרבה יותר אופציות ועמלות נמוכות יותר העשויות להטיב עימכם מאוד.

להשקיע במדדים כמו למשל מדד הs&p 500 הכולל את החברות הגדולות ביותר בארצות הברית עשוי להיות השקעה מאוד אטרקטיבית עקב הסיכון היחסית נמוך הכולל תשואה בטוחה ומפוזרת שתניב לכם החזרים כספיים לא רעים בכלל.

סיכום

ישנם דרכים רבות בהם תוכלו להיכנס לתחום ההשקעות בארצות הברית.

בכל אפיק פיננסי בו אתם שוקלים להשקיע, בהחלט כדי לכם לשקול להשקיע בתחום ההשקעות בארצות הברית עקב העובדה שזה עשוי להיות רווחי מאוד עבורכם, בעל בירוקרטיה נמוכה יותר, ובכלל מגוון אפשרויות ההשקעה בארצות הברית מגוונות מאוד.

תהיו סקרנים, תחפשו מידע על הדרכים השונות בהם תוכלו להשקיע בארצות הברית ואנחנו סבורים שתמצאו בלי בעיה מגוון אפשרויות איכותיות הנכללים בעולם ההשקעות בארצות הברית.

השקעה בארצות הברית – השקעה משתלמת

לא מעט ישראלים מעוניינים להשקיע בענף הנדל"ן. בעוד שבעבר השקעה בענף הנדל"ן בישראל הייתה אטרקטיבית ופופולארית בשל מחירי הדירות הנמוכים באופן יחסי וכן התשואה שהיה ניתן להניב מהשקעה נכונה, הרי שכיום ידוע כי פחות משתלם להשקיע בנדל"ן בישראל וזאת בשל היבטי מיסוי, מחירי הדירות אשר הולכים ומתייקרים במהלך השנים ועוד. רבים מגלים כי אטרקטיבי מאוד להשקיע בנדל"ן מעבר לים, כאשר ארצות הברית מהווה יעד פופולארי מאוד להשקעה.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית?

כאמור, לא מעט ישראלים יודעים כיום כי רכישת דירות להשקעה בארצות הברית מהווה השקעת נדל"ן שיכולה להניב להם תשואה נאה. רבים ממשקיעי נדל"ן ישראלים כבר לא מחפשים את ההשקעה הבאה שלהם בישראל, כי אם במדינות אחרות. אם אתם תוהים מדוע כדאי להשקיע ברכישת דירות להשקעה בארצות הברית על פני יעדים אחרים, הנה כמה סיבות:

ראשית כל, התשואות של השקעת נדל"ן בארה"ב יהיו גבוהות יותר. השקעה ממוצעת בארצות הברית יכולה להניב 8 או 9 אחוזים של תשואה בשנה. השוק בארצות הברית הוא דימני ביחס לישראל ועל כן אופציות ההשקעה מגוונות מאוד ובהתאם לכך ניתן לקבל תשואה גדולה יותר על  השקעה כספית ברכישת דירה.

מעבר לכך, הבירוקרטיה בארצות הברית הכרוכה ברכישת דירה להשקעה קלה ונוחה יותר מזו שבישראל. בארצות הברית העברת בעלות הנכס לא תארך יותר משבוע בעוד שבישראל מדובר על תהליך שיכול להיגרר כמה חודשים טובים.

מחירי דיור 

כמובן שמחירי הדיור במדינות רבות בארצות הברית נוחים כיום הרבה יותר ממחירי הדירות בישראל. ניתן למצוא דירות אטרקטיביות מאוד במדינות שונות עבור השקעה מבחינת העלות שלהם וכאשר רוכשים את הדירה הנכונה באזור הנכון, ניתן להנות מתשואה טובה מאוד על ההשקעה הכספית. מעבר לכך, היבטי המיסוי ברכישת דירה להשקעה בארצות הברית קלים יותר ונוחים יותר מהיבטי המיסוי על השקעת נדל"ן בישראל.

בכדי לרכוש דירה בארצות הברית לצורך השקעת נדל"ן, כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יסייעו לכם להשקיע בצורה נכונה, על מנת שההשקעה תניב עבורכם תשואה טובה.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
השקעה בארצות הברית

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?