בתים למכירה בארצות הברית אלבמה

בתים למכירה בארצות הברית אלבמה – מה חשוב לדעת?

כאשר באים להשקיע במדינה זרה ורחוקה כמו בתים למכירה בארצות הברית, אלבמה, ישנם כמה שאלות עיקריות שחשוב לענות עליהן: האם ישנו שוק שכירות שיאפשר לנו להשכיר את הבתים שלנו בקלות? האם מחירי הדיור נמצאים במגמת עלייה או ירידה? מה הסיבות שגורמות לאנשים להישאר לגור/ לטייל באזור שאנו שוקלים להשקיע בו? איך נראות מגמות ההגירה? מה מצב הפשע ברחובות? 

הכלל המנחה כאשר מסתכלים על בתים למכירה בארצות הברית אלבמה הוא כלל פשוט מאוד: אתם מחפשים נכס שאם לא תקנו אותו עכשיו, תרגישו תחושת פספוס עוד עשר שנים. כדי לנבא מה יקרה עוד עשר שנים צריך להסתכל על מדדים כלכליים רבים כגון מיסוי, תעשייה ומסחר ותיירות.

מיסים נוחים 

אלבמה היא פנינת הנדל"ן החבויה של ארה"ב. כדי למשוך משקיעים, הרשויות באלבמה מחזיקים במס רכוש נמוך משמעותית מהממוצע בארה"ב. מס הרכוש באלבמה עומד על כ- 0.33% בלבד. לשם השוואה, מס הרכוש הממוצע בארה"ב הוא גבוה מ-1%. כלומר – מס הרכוש ברחבי ארצות הברית גבוה פי שלוש ממס הרכוש באלבמה!

לאלבמה מדדים כלכליים חיוביים רבים, ובהם תעשיית בנקאות תוססת, אוניברסיטה גדולה המושכת סטודנטים מרחבי המדינה, ותיירות של כ26 מליון תיירים בשנה. נתונים אלה גורמים לשוק הבתים למכירה בארצות הברית, אלבמה להיות שוק משתלם בעל תשואה גבוה.

להחזיק נכס אמיתי

בעולם מלא חוסר וודאות, אנחנו יודעים שגם אחרי המשברים החמורים ביותר אנשים תמיד זקוקים לדיור. ולכן, אפילו המשבר הכלכלי ב-2008 שפגע בעיקר בשוק הדיור לא הצליח לעצור את ההתאוששות של שוק הנדל"ן האמריקאי. מחירי הדיור קפצו חזרה לרמת המחירים לפני המשבר, ונמצאים מאז בעליה מתמדת. 

השקעה בקניית בתים למכירה בארצות הברית אלבמה מבטיחה לכם שגם בעידן שבו שווקי המניות יורדים – עדיין יהיה לכם נכס אמיתי ביד. בניגוד לחברות הנסחרות בבורסה, בית לא יכול "לפשוט רגל" או "להימחק". בית הוא נכס פיזי שנשאר רשום על שמכם בטאבו וממשיך לאכלס דיירים שמשלמים לכם שכירות, גם בזמנים הקשים ביותר.

האם כדאי להשקיע בבתים למכירה בארצות הברית אלבמה כרגע?

כרגע, המלצת ההשקעה בבתים למכירה בארצות הברית אלבמה היא- להשקיע.. בניגוד למקומות אחרים עם מחרי נדל"ן גבוהים העלולים לשקף מחירי בועה, מחירי הבתים באלבמה משקפים מחירים ריאליים של היצע וביקוש אורגניים. אנו משווקים דירות למכירה באטנלנטה ובאלבמה.

כאשר אתם מחליטים להשקיע בבתים למכירה בארצות הברית אלבמה חשוב שתשקיעו דרך חברת השקעה שאתם סומכים עליה. חברת השקעות כזו יכולה להסביר לכם את המגמות השולטות בשוק ולעזור לכם לקבל את ההחלטה נדל"נית הנכונה עבורכם. ל-safe future, חברת השקעות נדל"ן בארה"ב, ניסיון רב בשוק הדיור האמריקאי ופרוייקטים רבים באלבמה, ארצות הברית. המומחים שלנו ישמחו לתת לכם הסבר מלא ומקיף על שוק הדיור באלבמה ולהמליץ לכם על השקעה בטוחה ומשתלמת. כמו כן, אנו מעניקים מגוון פתרונות מימון ואף מלווים את הלקוחות בלקיחת משכנתא בארצות הברית.

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:

בפעם הראשונה לציבור הישראלי:

רכישת בעלות בריזורט נופש בארה"ב

תשואה של יותר מפי 2 בהשקעה בנכסי מגורים

דילוג לתוכן