נדל"ן בארצות הברית – ההשקעה שלכם המומחיות שלנו

נדל"ן בארצות הברית – הכסף שלכם שווה יותר

מה מיוחד בשוק הנדל"ן האמריקאי ומדוע משקיעים רבים נוהרים אליו? מה הם יודעים שהאחרים לא? הכתבה הבאה תגלה לכם

כבר שנים שהנדל"ן בארצות הברית מושך אליו משקיעים מכל העולם. מה שונה בדירות להשקעה בארצות הברית ממה שיש בארצות האחרות בכלל ובמדינת ישראל בפרט? מדוע בוחר משקיע ממוצע לקחת את עצמו על מטוס בכדי לבצע עסקה שהוא יכול לבצע בארצו שלו? האמנם? כעת תגלו מה שונה בעסקאות הנדל"ן שניתן לבצע בארצות הברית ומה כל כך מיוחד בהם מעסקאות אחרות.

פוטנציאל הרווח

נתחיל בדבר הראשון שגורם לכל אחד ללמוד נדל"ן – הרווח. פוטנציאל הרווח בשוק הנדל"ן האמריקאי גדול בהרבה יותר מהשוק הישראלי. בין אם תבחרו לעשות את הרווח שלכם מהשכרת הדירה או מכירתה כעבור מספר שנים, הרווח יהיה גדול בשני המקרים. עקומת הרווח בשוק הנדל"ן תמיד עולה והביקוש לנדל"ן לעולם לא יורד. מאחר ומדובר במעצמת ענק, שוק הנדל"ן בה הינו משוכלל למדי. רוב הסיכויים שההשקעה שלכם בנכס מניב בארצות הברית תביא לכם רווחים גבוהים שלא יאכזבו.

הון עצמי

הדבר השני שמשקיע הנדל"ן יסתכל עליו הוא ההון העצמי. בעוד שבמדינת ישראל דרוש הון עצמי גבוה למדי ולקיחת הלוואה שמנה בכדי לבצע עסקה דיי פשוטה, השוק בארצות הברית דורש הון עצמי דיי נמוך. כלומר, כמעט בכל מצב ניתן למצוא עסקה שבה גם אדם צעיר עם הון עצמי נמוך לא יצטרך לקחת הלוואה. עובדה זו הופכת את עניין ביצוע העסקה לקלה הרבה יותר. ישנם הרבה משקיעים פוטנציאליים רבים בארץ שפוסחים על הרעיון בשל העובדה שההון העצמי שלהם לא גבוה מספיק. מחיר העסקה בארצות הברית מאפשר מרווח לנשימה והופך את העסקה למאיימת פחות.

לסיכום, שוק הנדל"ן בארצות הברית הוא עולם שווה להיכנס אליו מבחינה עסקית וכלכלית. לא רק שהרווחים בעולם זה גדולים למדי אלא גם זה כרטיס כניסה לעולם עסקי יוקרתי יותר. אך כמו בכל דבר בחיים, בשביל לקטוף יותר פירות הצלחה צריך לעבוד קשה יותר. יש לבצע את מחקר כמה שיותר מקיף ומעמיק לפני שקופצים למים העמוקים של ארצות הברית, בכדי להצליח לשוט בהם ולא לטבוע.

Safefuture – נדל"ן בארצות הברית

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
נדל"ן בארצות הברית - ההשקעה שלכם המומחיות שלנו

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?