קרקעות למכירה בארצות הברית – להשקיע נכון מעבר לים

קרקעות למכירה בארצות הברית – השקעה משתלמת לטווח הארוך

השקעות נדל"ן מוצלחת מעבר לים יש הרבה. אנחנו ב safe future חברת נדל"ן ישראלית בארצות הברית מציעים לכם השקעה מסוג אחר, בארץ הזדמנויות הבלתי נגמרות – ארצות הברית הגדולה. קרקעות למכירה הם השקעה לטווח ארוך הכי משתלמת ברכישת נדל"ן בארצות הברית

למי משתלם לרכוש קרקעות למכירה בארצות הברית

רכישת קרקעות למכירה בארצות הברית היא השקעה לטווח הארוך. למי משתלם להשקיע בהשקעה מסוג זה? למשקיעים המחפשים השקעה לטווח ארוך עם מינימום התעסקות אשר עם תשואה גבוהה בעתיד הקרוב רחוק. בשונה בהשקעות לטווח הקצר כמו דירה או יחידה במולטי פמילי בהם מתקבלת שכירות מהדיירים באופן מיידי וישנו רווח לטווח קצר. רכישת קרקעות למכירה מבטיחה גם פחות התעסקות שוטפת של היזם. 

מדוע עכשיו הזמן הנכון לרכוש נכסים וקרקעות למכירה בארצות הברית

ארצות הברית מתאוששת ממשבר כלכלי וממשל חדש מושבע בימים אלו. ברור לכולם כי הממשל החדש מבקש להזניק את הכלכלה האמריקאית וזה בדיוק הזמן להשקיע לרכוש נכסים וקרקעות למכירה. איך מוזנקת הכלכלה האמריקאית?  באמצעות השקעה בתשתיות. מה הכוונה ? בניית כבישים, רכבות ושדות תעופה, הפשרה של קרקעות למטרות מגורים ומבני תעשייה. 

 נכסים וקרקעות למכירה בארצות הברית – מה הכי מבוקש בנדל"ן אמריקאי

קרקעות למכירה הם השקעה הכי נכונה לטווח הארוך ומה עם רווח לטווח הקצר – הכי נכון זה יחידות המולטי פמילי. המולטי הם נכסים המכילים מספר יחידות דיור במתחם אחד להשכרה. השקעה בטוחה משום שבמידה וחלק מהדירות לא מושכר הרווחים מהשכירות של שאר הדירות מתחלקים בין כל בעלי הנכס. השקעה בנכסי נדל"ן מסוג זה הם השקעה גדולה יחסית שכן מדובר בנכס יקר יותר אך כשהרכישה מתבצעת כקבוצה של מספר משקיעים כל אחד מהם יוכל להשקיע סכום קטן יותר וביחד יוכלו לרכוש את הנכס הגדול.

חושבים לרכוש נדלן בארהב – בתים, דירות או קרקעות למכירה ?

היי, אנחנו חברת safe future ליווינו מאות ישראלים מאושרים ברכישת נדלן בארהב. אנו מאתרים נכסים נדלנים ודירות למכירה בארצות הברית ומלווים אתכם במקצועיות רבה לרכישה מוצלחת.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
קרקעות למכירה בארצות הברית

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?