בתים למכירה בארצות הברית אטלנטה

בתים למכירה בארצות הברית אטלנטה – תשואה גבוהה בהשקעה נמוכה

כחברה בעלת ניסיון רב בהשקעות נדל"ן בארצות הברית, חשוב לנו לעקוב אחר מגמות הדיור בכלכלה הגדולה בעולם. כרגע, אנו מעריכים שאחד המקומות המשתלמים להשקעה בארה"ב הוא שוק בתים למכירה בארצות הברית אטלנטה.

מחירים זולים – במגמת עלייה

בפסקה הבאה עומדים להיות לא מעט מספרים, אז תחזיקו את עצמכם חזק ותצללו איתנו: 

ניתן למצוא באטלנטה בתים במחירים מצחיקים. לדוגמא, ניתן למצוא בתים פרטיים, מולטי פמילי, צמודי קרקע ומרווחים במחירים הנעים בין 100,000$- 200,000$ דולר בלבד. 

הסיבה למחירי הדיור הזולים הם מחירי הקרקע הזולים והרגולציה המקלה באטלנטה המאפשרים למחיר הדיור להיות נגזרת של מחיר הבנייה כמעט ללא הוצאות משמעותיות נוספות. בנוסף, מחירי הדיור באטלנטה עוד לא התאוששו לחלוטין ממשבר הדיור ב-2008. הם נמצאים במגמת עלייה מתמדת החל מ2012, מאז הספיקו הבתים באטלנטה להכפיל את ערכם. 

עליית מחירי הבתים למכירה בארצות הברית, אטלנטה חדה יותר בהשוואה לעליית מחירי הדיור בשאר ארה"ב. לשם השוואה, בקיץ 2019 נרשמה עליית ערך שנתית של 8% למחירי הדיור באטלנטה, בעוד הממוצע בשאר ארה"ב היה 4.5% בלבד.

נתון זה מצטרף לעליית המחירים ב2018 שהיה אף הוא גבוה והביא את עליית הערך לכ-20% בשנתיים.

את עליית מחירי הדיור ניתן להסביר על ידי כמה דברים: הגירה חיובית לתוך אטלנטה יצרה צורך גבוה בבתים למגורים. בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה עקבית במדדים הכלכליים כאשר מקומות עבודה חדשים נוצרים בקצב מהיר והאבטלה ירדה לשפל של 3.3% בלבד. אחוזי התעסוקה הגבוהים נותנים לצעירים את הביטחון הכלכלי הדרוש כדי לצאת מהבית של ההורים, ומאפשרת לאנשים המעוניינים לשפר את איכות החיים שלהם לעבור לבתים גדולים ויפים יותר.

בתים למכירה בארצות הברית אטלנטה – הדבר הגדול הבא

לאטלנטה כלכלה חזקה ויושבים בה כמה מהגופים הכלכליים הגדולים והחזקים ביותר באמריקה: מטה קוקה קולה, רשת CNN, מטה UPS ועוד. לאטלנטה שוק הייטק חזק וחברות סטארט אפ רבות מקימות את משרדיהם שם כדי להנות מכח האדם האיכותי שניתן למצוא במדינה

הGDP של אטלנטה, עיר עם פחות מחצי מיליון תושבים, הוא 325 מיליארד דולר. לשם השוואה, הGDP של ישראל כולה הוא 350 מיליארד דולר. נתון זה הופך את אטלנטה לעיר ה-18 הכי עשירה בעולם. 

שיקלול של כלל הנתונים הכלכליים עוזר לנו להגיד בביטחון שמומלץ לכם להתעניין בבתים למכירה בארצות הברית, אטלנטה. השקעה שם היא השקעה בטוחה ומשתלמת בעלת פוטנציאל תשואה גבוה וסיכון נמוך, נדל"ן מניב בארצות הברית. בנוסף, אנו בSafe future נותנים פתרונות מימון להשקעה בארצות הברית, וכמו כן שירות ליווי ללקיחת משכנתא בארצות הברית.

 

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?