משכנתא מבנק בחו"ל – מגשימים לך חלום

משכנתא מבנק בחו"ל – הדרך להגשמת החלום

לא הרבה ישראלים יודעים, אבל השנים האחרונות מעמדה של ישראל ברמה הבין לאומית כל כך השתפר עד כדי כך שאנחנו נחשבים משקיעים איכותיים כמעט בכל מדינה בעולם. ולכן אתם ממש לא תופתעו לגלות שקל הרבה יותר מאי פעם להגיע להישגים חיוניים במדינות אחרות בעולם, כמו למשל קבלת הלוואות לרכישות והשקעות. מקובל מאוד כיום לפתוח תהליך של משכנתא מבנק בחו"ל, גם אם אתם משקיעים צעירים עם סכומי כספים מוגבלים מאוד. יחד עם זאת, מדובר על תהליך מורכב יותר אותו אתם רוצים לבצע על הצד הטוב ביותר. מסיבה זו משקיעים רבים רוצים לפנות לעזרה המקצועית של מומחים בתחום הנדל"ן והפיננסים שילוו אותם בתהליך העבודה על רכישת הנכס וליקחת משכנתא מבנק בחו"ל.

איך נראה תהליך ההתקשרות ללקיחת משכנתא מבנק בחו"ל?

ראשית לכל חשוב להבין שלא כל אדם יכול לקחת משכנתא מבנק בחו"ל. במיוחד אם אין לכם את המקורות הכלכליים הנדרשים לתהליך ואת הסיבות המוצדקות ללקיחת סכומי כספים גדולים מאוד מהבנקים המקומיים. המשמעות היא שאתם רוצים לערוך בירור מקדים על התנאים הנדרשים בבנקים אליהם אתם עדיתים לפנות. רק לאחר שברורים לכם כל תנאי הסף של הבנקים, אתם רוצים לארגן את הכוחות לצרכים שלכם. על פי רוב הבנקים יבקשו מכם:

  1. הוכחות למינימום קיום של הון עצמי – אתם רוצים להראות שיש לכם מינימום הכנסות או רווחים להון עצמי. כך לבנק יהיו יותר סיבות ממשיות לאשר לכם את ההלוואה ולהעניק לכם את מסלולי ההחזרים הנוחים ביותר. 

  2. סיבה אמיתית ללקיחת ההלוואה – היצגו לבנק את הטפסים המוכיחים כי אתם באמת נמצאים בתהליכי גישור לקראת רכישת נכס במדינה בה פועל הבנק. 

  3. הבינו עד תום את תנאי ההלוואה -מרגע החתימה יחוללו עליכם חובות ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב בעייתי את מול הבנק, בהווה או בעתיד וכך לגרום לעצמכם להיכנס לבור פיננסי ללא תחתית.

ליווי מקצועי – למשכנתא בראש שקט

אם אין לכם את היכולות או הניסיון המתאים לתהליך משא ומתן מקצועי מול אנשי הבנקים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על בנקים במדינות זרות – אתם פשוט לא רוצים לקת סיכונים מיותרים. במצבים כאלה מומלץ מאוד לפנות לעזרתם של מומחים בתחום שיכולים ללוות אתכם ולהעשיר את עולם התוכן שלכם במונחים מקצועיים ובתהליכי העבודה הנכונים ביותר למשכנתא המיוחלת שלכם, כך שאתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים.

ראו עוד: דירה למכירה באטלנטה | משכנתא בארצות הברית | מולטי פמלי | פתרונות מימון

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
משכנתא מבנק בחו"ל

טיפים נוספים​

לקבלת מידע ולתיאום פגישה
השאירו פרטים או התקשרו 077-8047140

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?